Guestbook

Any comments or suggestions  related to your stay are highly appreciated.

29 comments

 1. Lukáš a Moni says:

  Dovolená na Top chatičce je prostě boží a luxusní . Hlavně to ticho kolem nás . Všem moc doporučujeme !!!!!! LUKÁŠ -DOVEZUTI.CZ

 2. Graňáková D. says:

  Letos jsme již s rodinou a přáteli zde byli podruhé a okamžitě nám bylo jasné, že v záři pojedeme znova. Natolik nás zdejší místo učarovalo, že se velmi rádi vracíme. Člověk si zde vychutná den od ranní kávy na balkóně s nádherným výhledem až po večerní relax ve výřivce.

 3. Alena says:

  Tak to je fakt bomba chata. Prodloužený víkend jsme si tam opravdu užili a už teď se těšíme na další v záři.

 4. Graňáková D. says:

  Nádherný pobyt ještě v nádhernější chatě, který si na 120% užili jak velcí, tak malí. Pokud chcete zažít sedmé nebe, nenapadá mě nic lepšího. Vřele doporučujeme.

 5. Lukáš a kolektiv says:

  Nemělo to tam jedinou chybu !!!!!!!! Vše dokonale a maximální spokojenost :-) Moc děkujeme Dovezuti.cz

 6. Adri Chm. says:

  Tohle je fakt TOP chata! :-) Byli jsme tam s kamarády už dvakrát a pojedeme znovu. Chatička je blízko Ostravy, v krásném prostředí Beskyd, ideální místo na procházky a tůry. A vybavení chaty je exkluzivní! Sauny a vířivku jsme zvlášť ocenili právě po těch našich podzimních tůrách. Večer jsme se bavili u kulečníku a šipek. Jinak všechno vybavení je nové a čisté a všechno funguje! :-) Chata byla vždycky perfektně nachystaná a úklid po nás taky zajistil pan majitel. Můžeme jen doporučit :-)

 7. Damián says:

  Na téhle chatě jsme trávili spolu s přáteli prodloužený víkend již podruhé a opět nezklamala ! Luxusně vybavená, krásné okolí, dobrá domluva s majitelem – vše co si můžete přát. Přijedeme zas ! :)

 8. AM says:

  Super luxusní chata! Na tak parádní a perfektně vybavené chatě jsme ještě nebyli! A to už jsme jich dost objezdili (2-3krát ročně už tři roky)… Super místo na vycházky, super místo na letní grilování, super místo na sychravé počasí, prostě vždycky je co dělat! :-) 100% přijedeme zase! :-)

 9. Kamil says:

  Chata super, vypadá ještě lépe, než na obrázcích. Pan majitel ochotný a profesionální. Wellnes prostory k dispozici nonstop, na požádání nám byla bez problémů vyměněna voda ve vířivce. Chata vytápěna tuhými palivy V CENĚ pronájmu !! Kdo tvrdí, že cena za ubytování zde je vysoká, má pravděpodobně zkušenost jen se stanovým obydlím na pionýrských táborech. Za luxus se platí a zde by šlo i přitvrdit ;) Pokud to situace dovolí, rádi navštívíme znovu :) Rozhodně DOPORUČUJI !!

 10. Pavlína says:

  Chata je naprosto LUXUSNÍ… už jsem na ni byla dvakrát, vždy bohužel jen na víkend, ale i tak jsme si to skvěle užili…. Parádní odreágování ve wellnes místnosti, opravdu super! Krásné okolí….Domluva s majitelem naprosto bezproblémová :) . Všem můžu jen doporučit :) !

 11. Emanuel Holec says:

  Úžasná oslava 30tin v 15 lidech. Krásná chata, ve které bychom si dovedli představit i bydlení. Super wellness, bezproblémová domluva, foto odpovídá realitě. Co dodat? Vřele doporučujeme!!!

 12. Jakub Jenšovský says:

  Naprosto bez výhrad.
  Vhodně provedená rekonstrukce domu. Svěže řešený interiér. Velmi dobře vybavené společné prostory. Čisto. K dispozici je zde vše potřebné.
  Jednoznačně doporučuji.

 13. Stanislaw Kupka says:

  Měli jsme zde víkendovou rozlučku se svobodou ve 12 lidech. Všichni nadmíru spokojeni!!! Prostředí a chata byly úžasné. Skvělé jednání. Fotky naprosto odpovídají realitě. Užili jsme si to do posledního doušku.

 14. Milan says:

  Krásná chata. Dovedl bych si představit tam bydlet. Už se těším, až tam zase s kamarády přijedem. Milan

 15. Aleš says:

  Na chalupě jsme strávili krásný prodloužený víkend na přelomu ledna a února. Předně bych chtěl poděkovat za velmi příjemný pobyt na Vaší chatě. Moc se nám u Vás všem líbilo. Škoda jen, že sněhové podmínky jsou letos takové, jaké jsou. Ale to nikdo z nás neovlivní. I přesto jsme si pobyt velmi užili a byli nadmíru spokojeni.
  Rekonstrukce chaty se Vám velmi vydařila a můžete na to být pyšní. Oprvadu krásné prostředí.

 16. Skopalová Marie says:

  Po dlouhé době fotky odpovídají skutečnosti…ale ve skutečnosti je to ještě větší pohoda než na fotkách :)
  …jedním slovem…PARÁDA. Zdravíme z Nového Jičína a moc děkujeme…i za úžasnou masáž…M.

 17. Lenka P. says:

  Chata byla perfektní. Vše co je nafoceno na webu, najdete i ve skutečnosti. Počasí jsme neměli nic moc, a tak jsme většinu času museli strávit na chatě, ale vůbec jsme se nenudili. Využívali jsme vířivku, saunu a kulečník. Kuchyně skvěle vybavená, opravdu v ní uvaříte vše co si zamanete. Obchod docela blízko, takže když něco dojde, máte kam jít. Zkusili jsme i grilovat a vše bylo perfektní. Dokonce jsem na ní byli i s vozíčkářem, přesto, že chata na to není vhodná, ale při troše snahy se to dalo zvládnout. Chatu doporučuji, určitě máme v úmyslu se na ní v létě vrátit. Pan majitel je velice vstřícný a dá se s ním domluvit. Velice děkujem za hezké 4 dny. Lenka

 18. Jitka Z. says:

  Měli jsme strach, že fotky na webu budou vyretušované a vyumělkované, ale naše obavy byly naprosto zbytečné. Chata je nádherná a my jsme v ni strávili krásné 4 dny, na které budeme dlouho vzponínat.Tuto chatu budu doporučovat všem svým známým, protože je jednoduše úžasná. Tímto zdravím pana majitele a ještě jednou mu za všechno děkuji. Určitě se v brzké době ještě uvidíme. Jitka

 19. Tereza V. says:

  Dobrý den,
  moc rádi bychom vám poděkovali za úžasné zážitky a krásné chvíle strávené na této chatě. Byli jsme tam ve skupině několika přátel a dny, které jsme tam strávili byly naprosto dokonalé. Dokonce nám ani nevadilo, že nebyl sníh, protože vybavení chaty, a především welness, nám tento malý nedostatek dokonale vynahradil. Chata je opravdu nádherná, a my se už těšíme na léto, až ji navštívíme znovu. Velký dík patří také sympatickému panu majiteli, který byl velmi milý a ochotný. Návštěvu tohoto místa můžeme jedině doporučit.
  Ještě jednou velký dík za všechny.

 20. Romana says:

  Chata měla jedinou chybu a to že nebyl sníh, ale za to p. majitel nemůže. Jinak není co vytknout. Užili jsme si to i bez toho sněhu a už teď se těšíme na další návštěvu v létě. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za krásně strávený prodloužený víkend.
  Romana s rodinou

 21. Libuše Černá says:

  Prodloužený víkend s kamarády a dětmi jsme si moc užili, i když počasí nám moc nepřálo. Za to chatička nám to ve všem vynahradila ;) .
  Mohu jen doporučit!

 22. Roman says:

  Moc krásná chata na ještě krásnějším místě. Rádi se tady budeme s celou rodinou vracet.

 23. Urbanovi says:

  Moc děkujeme za příjemně strávený týden. CHATA JE SUPER!!! Pan Levinský je milý a ochotný pán (naše Adinka – 5 let – si ho zamilovala :-) . Určitě doporučujeme toto úžasné místo navštívit.

  Urbanovi

 24. Martin says:

  S rodinou jsme zde strávili příjemný týden. Vřele doporučujeme.

 25. Mičkovi says:

  Chatou jsme byli unešeni, vše vypadá přesně jako na fotkách, což je v dnešní době skoro až zázrak.
  Vůbec se nám nechtělo domů. Vřele doporučujeme!

 26. Na této chatě jsem strávili bohužel jen dva dny,ale určitě se na ní i celou rodinou opět vrátíme.Je krásně zařízená,čistá,moderně vybavená.Pan majitel velmi ochotný,vztřícný je s ním perfektní domluva.Chata je situovaná ve velmi hezké oblasti k saunám a vířivce není co dodat..
  Za nás ji doporučuje určitě navštívit .Panu majiteli tímto opět děkujeme a budeme se těšit na návštěvu u Vás.M+D Riedichovi

  • Lukáš Levinský says:

   Jsem rád, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit, až nás opět navštívíte. Momentálně máme v nabídce letní akci 5+2 noci zdarma a pro naše klienty chystáme nový bazén s tepelným čerpadlem a dětské hřiště. S pozdravem Lukáš Levinský

 27. Martin says:

  Super chata. Pěkná, čistá a voní novotou. Úžasné postele ve kterých se spí jako v bavlnce.

 28. Aleš says:

  Ubytování se nám moc líbilo.

Write your comment